| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Nominal hız | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım döngüsü | 8 |
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Temas etmek | Altın altın |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Nominal hız | 0-10000 rpm |
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| servis ömrü | 100M döngüsü |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Nominal hız | 0-10000 rpm |
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| devreler | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
| Ürün adı | Boyut boyutu kayma yüzüğü Yüksek hızlı döner yüzük uzun ömür |
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |