این حلقه ی پرتاب با سرعت بالا۶۰ مدارو به طور قابل اطمینان در15،000 دور در دقیقه. تماس طلا و خانه آلومينيوم فراهم می کند دوام استثنایی برایهوافضا، تحقیق و توسعه صنعتی، آزمایش تونل بادیونظارت بر حمل و نقل راه آهنبرنامه ها
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500MΩ/500V/DC |
| ولتاژ نامی/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| سرعت نامی | >15000 دور در دقیقه |
|---|---|
| زندگی کاری | 50 میلیون چرخش |
| دمای کار | -10°C تا 35°C |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | آلیاژ آلومینیوم |
| رطوبت | 20 تا 80 درصد |