| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |