راSP018006 مینی حلقه اسلیپ برقیبرای پهپادهای مورد نیاز مهندسی شده استچرخش 360 درجه با انتقال برق و سیگنال بدون وقفه. برجستهساختار سبک وزن (<30 گرم)،فولاد ضد زنگ + بدنه آلومینیومی، وحفاظت IP51، عملکرد قابل اعتماد را تحت ارتعاش و چرخش تضمین می کند.
| حلقه طراحی | 6 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| فعلی | 1A |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت رتبه بندی شده | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| زندگی کاری | ≥100 ساعت (عمر ذخیره سازی: ≥12 سال) |
| دمای عملیاتی | -45 تا 60 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| مواد پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3 متر نیوتن متر |
| وزن | <30 گرم (به استثنای سیم) |
| درجه IP | IP51 |