SP018006 mini elektrikli slip ring 360° dönüş ve kesintisiz güç ve sinyal iletimi gerektiren İHA'lar için tasarlanmıştır. Hafif yapı (<30g), paslanmaz çelik + alüminyum gövde ve IP51 koruması özelliklerine sahip olup, titreşim ve dönüş altında güvenilir çalışma sağlar.
| Tasarım Döngüsü | 6 |
|---|---|
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Nominal Hız | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Çalışma Ömrü | ≥100 saat (Depolama ömrü: ≥12 yıl) |
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ila 60℃ |
| Temas Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo hariç) |
| IP Sınıfı | IP51 |