| حلقه طراحی | 20 |
|---|---|
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| مواد پوسته | آلیاژ آلومینیوم / فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 لیتر |
| سرعت را ارزیابی کنید | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |