| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت کار | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 3A |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| تعداد کانال ها | 20 |
| رتبه بندی ولتاژ | 250 ولت دی سی |
| تعداد مدار | 20 |
|---|---|
| حداکثر جریان | 1A |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| سرعت رتبه بندی شده | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |