| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość robocza | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 3A |
| Rezystancja izolacji | 200MΩ/250V/DC |
| Liczba kanałów | 20 |
| Napięcie znamionowe | 250 V prądu stałego |
| Liczba obwodów | 20 |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 1A |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Prędkość znamionowa | 0 ~ 3000 obr./min |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |