| Specyfikacja pętli | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-100 obr./min |
| żywotność | 10⁷ obr./min |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |