| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Pętla projektowa | 18 obwodów |
|---|---|
| Prędkość robocza | Do 5000 obr./min |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Typ kontaktu | Kontakt szczotkowy lub bezszczotkowy |
| Aktualna ocena | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Liczba obwodów | 18 |
| Prędkość znamionowa | 5000 obr./min |
| Trwałość | 50M cykli |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |