| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Tasarım Döngüleri | 20 halka, 26 yüzük, 28 yüzük |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 110mΩ/100vdc |
| Nominal Gerilim/Akım | 100vdc/1a |
| Elektrik Dayanımı | 250VDC/50Hz/60'lar |
| Belirli Hız | 5000 devir |
| Tasarım döngüsü | 36/56 |
|---|---|
| Nominal hız | 0–250 dev/dak |
| Ömür | 10 milyon Devrim |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 5000 rpm |
|---|---|
| Devre Sayısı | 18 |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon devrim |
| Başvuru | Rüzgar türbinleri, robotik, tıbbi ekipman, radar sistemleri |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 80°C |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Devre | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım | 500MΩ/500VDC |
| Hız | 0-100rpm |
| servis ömrü | 10 milyon Devrim |
| Tork | 1N·cm |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20℃ ila +60℃ |
| Uygulama | Güç ve sinyallerin döner iletimi |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Rating Voltajı | 240V |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |