Endüstriyel Otomasyon Kayma Halkası Güç ve Sinyal Döner Bağlantısı
SP013018 Uzun ömürlü yüksek hızlı kayma halka
Bu minyatür yüksek hızlı uzun ömürlü kayma halka, olağanüstü performans istikrarını sağlayan 10 milyon dönüş ömrü ile 10.000 RPM'ye kadar hızlarda çalışır.Ürün hattımızın temel teknolojisi olarak, bu yüksek hızlı kayma halkası kritik uygulamalarda geniş çapta kullanılmıştır ve güvenilir performansını ve uzatılmış hizmet ömrünü doğrulayan kapsamlı bir kullanıcı onayına maruz kalmıştır.
Uygulama Alanları
Yüksek hızlı test platformları için ideal, gerginlik ölçer sinyalleri, termo çift sinyalleri ve benzer uygulamalar gerektirir:
Teknik parametreler
Elektriksel özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Tasarım döngüsü | ≤18 |
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş Voltaj/Akım | 80VDC /1A |
| Dielektrik Gücü | > 300VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤20mΩ |
| Tel uzunluğu | Standart 400 mm (gereksinimlere göre ayarlanabilir) |
Mekanik Özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Belirli Hız | 0-10,000 RPM |
| Çalışma Hayatı | 10 milyon RPM |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila 80°C |
| Çalışma Nemliği | % 80 |
| İletişim malzemesi | Altın-altın |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Maksimum başlangıç tork | 0.5N.cm |
Çizim
Teknik Avantajlar