Kompakt Döner Elektrik Arayüzleri ve Endüstriyel Otomasyonda Sürekli Sinyal İletimi İçin İdeal Mini Kayar Halkası
SP018006 Mini Elektrik Kayar Halkası
Endüstriyel otomasyon için tasarlanmış bu kayar halka, altın-altın sürtünme çifti kontakları, eksenel yer değiştirme <0,01 mm, boyutsal tolerans <0,01 mm ve eşmerkezlilik için yüksek hassasiyetli döküm ≤0,01 mm özelliklerine sahiptir.Devre başına 1A ve 6 devre ile derecelendirilmiş, dinamik direnç ≤10 mΩ, çalışma ömrü ≥100 saat ve depolama ömrü ≥12 yıl özelliklerine sahip olup, zorlu endüstriyel koşullarda güvenilirlik sağlar.Uygulamalar:
radar platformları, otomatik makineler, hassas döner tablalar.
Teknik ParametrelerElektriksel Özellikler
Parametre
Özellik
| Anma Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Mekanik Özellikler | Parametre |
Özellik
| Anma Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Çalışma Ömrü | ≥100s (Depolama ömrü: ≥12 yıl) |
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ~ 60℃ |
| Kontak Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo hariç) |
| IP Sınıfı | IP51 |
| Anahat Çizimi | Teknik Avantajlar |
Kayar halkanın çekirdek teknolojisi - sürtünme çifti teknolojisi: altın metal temas teknolojisi, ultra uzun hizmet ömrü sağlar
Entegre döküm işlemi: Halka oluğu ve yatak arasındaki eşmerkezliliği ≤ 0,01 mm sağlar
İHA gimbal sistemleri
Döner güvenlik kameraları (PTZ kameralar)
Özel kayar halka çözümleri mevcut
Bu kayar halka, 3000 RPM'ye kadar olan dönüş hızlarını destekleyerek yüksek hızlı döner uygulamalar için uygundur.
Kayar halkaları hangi endüstriler kullanır?
Kayar halkalar endüstriyel otomasyon, robotik, İHA sistemleri, radar antenleri, tıbbi ekipmanlar ve döner kameralarda yaygın olarak kullanılır.
Kayar halka özelleştirilebilir mi?
Evet, kayar halka, uygulamaya bağlı olarak farklı devreler, akım değerleri, boyutlar ve koruma seviyeleri ile özelleştirilebilir.