| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current Rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Loop | 36, 56 |
|---|---|
| Speed | 0–250 Rpm |
| Lifetime | 10 Million Rpm |
| Operating Temp | -40℃ ~ 85℃ |
| Contac | Gold-gold |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |