| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Strength | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximum Current | 2A |
| Conducting Material | Copper |
| Working Temperature | -20°C To 60°C |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Contact Material | Gold-Gold |
|---|---|
| Current Rating | 2A |
| Size | Small |
| Protection Grade | IP54 |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | Small |
|---|---|
| Working Temperature | -20℃ To +60℃ |
| Application | Rotary Transmission Of Power And Signals |
| Protection Grade | IP54 |
| Voltage Rating | 240V |