| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ σε +60℃ |
| Εφαρμογή | Περιστροφική μετάδοση ισχύος και σημάτων |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Κατηγορία τάσης | 240V |