| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Ontwerplussen | 20 ringen, 26 ringen, 28 ringen |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 110MΩ/100VDC |
| Nominale spanning/stroom | 100VDC/1A |
| Elektrische kracht | 250VDC/50Hz/60s |
| Nominale snelheid | 5000 tpm |
| Ontwerp lus | 36/56 |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0–250 tpm |
| Levensduur | 10 miljoen Revoluties |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Roterende snelheid | 5000 tpm |
|---|---|
| Aantal circuits | 18 |
| Levensverwachting | 10 miljoen omwentelingen |
| Sollicitatie | Windturbines, robotica, medische apparatuur, radarsystemen |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~ 80℃ |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Circuit | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Isolatie | 500MΩ/500VDC |
| Snelheid | 0-100rpm |
| levensduur | 10 miljoen Revoluties |
| Koppel | 1N·cm |
| Grootte | Klein |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃ aan +60℃ |
| Applicatie | Roterende transmissie van vermogen en signalen |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Standaardspanning | - 240 V |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |