| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική αντίσταση | ≤10mΩ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |