| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Operating Env | -40~80℃, ≤80% RH |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Βαθμολογία V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |