| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Κυκλώματα | 8 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-240VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-240VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Κανάλι | 18 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Δαχτυλίδι ολίσθησης |
| Βαθμός προστασίας | IP51 |
| Εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Ωριαία ταχύτητα | 5000 σ.α.λ. |
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
|---|---|
| Προσδόκιμο Ζωής | 10 εκατομμύρια επαναστάσεις |
| Υλικό κελύφους | Κράμα αλουμινίου/304 ανοξείδωτο χάλυβας/316L ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0~3000 σ.α.λ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |