| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Operating Speed | 5000rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Current Rating | 1A |
| Installation | Flange installation |
| Temperature | -40℃~+80℃ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Μόνωση | 500MΩ@500VDC |
| Τρέχον φορτίο | 500VDC/1A |
| Ταχύτητα | >15000 σ.α.λ |
| Αντοχή | Κύκλοι 50 Μ |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |