حلقه لغزش الکتریکی مینی SP018006
حلقه لغزش مینیاتوری با سرعت بالا - فناوری تماس طلای-طلا قابل اعتماد
با داشتن تماسهای جفت اصطکاک طلای-طلا، این حلقه لغزش عمر طولانی فوقالعاده و سیگنالهای پایدار را تضمین میکند. با امتیاز 0-3000 دور در دقیقه، جریان 1 آمپر، استحکام دیالکتریک > 250 ولت متناوب، دمای عملیاتی -45 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد، این دستگاه ترکیبی از طراحی فشرده و ساخت دقیق برای کاربردهای صنعتی پرتقاضا است.
| حلقه طراحی | 6 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| استحکام دیالکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
| عمر کاری | ≥100 ساعت عمر ذخیرهسازی: ≥12 سال |
| دمای عملیاتی | -45 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور راهاندازی | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (بدون سیم) |
| درجه IP | IP51 |