درSP018006 حلقۀ اسلیپ الکتریکی کوچکیک قطعه فشرده طراحی شده برای انتقال قابل اعتماد سیگنال و قدرت در سیستم های دورگرد دوربین و سنسور است. دارای ماده تماس طلا- طلا و حداکثر سرعت 3000 دور در دقیقه است.این حلقه اسلیپ تضمین می کند که عملکرد کم سر و صدا و طول عمر خدمات.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | ≥100 ساعت (مدت نگهداری: ≥12 سال) |
| دمای کار | -45°C تا 60°C |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3m N.m |
| وزن | <30g (به غیر از سیم) |
| درجه IP | IP51 |
ایده آل برای دوربین های PTZ، سنسورهای UAV، تجهیزات نظارت صنعتی و سایر سیستم های چرخشی که نیاز به انتقال قدرت و سیگنال قابل اعتماد دارند.