Ośrodek podtrzymywania ślizgowego o dużej prędkości SP05606060 obwodówi działa nad15,000 obr./minDługotrwała konstrukcja zapewnianiezawodna transmisja sygnału i mocydlalotnictwo kosmiczne, testowanie tuneli wiatrowych, przemysłowe badania i rozwój oraz zastosowania kolejowe dużych prędkości.
| Specyfikacje elektryczne | |
|---|---|
| Pętla projektowania | 60 |
| Odporność na izolację | 500MΩ/500V/DC |
| Napęd nominalny/prąd | 500VDC/1A |
| Siła dielektryczna | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznego | ≤ 50 mΩ |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Prędkość nominalna | > 15 000 obrotów/min |
| Życie zawodowe | 50 milionów rotacji |
| Temperatura pracy | -10°C do 35°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-Złoto |
| Materiał powłoki | Stop aluminium |
| wilgotność | 20% do 80% |