| Üst yüzey ve veri düzlemi arasındaki paralellik | 2 um |
|---|---|
| Dönen merkez diyaframı | φ25mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Veri düzleminin yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 um |
| Çalışma açısı sapma derecesi 0 | ≤ ± 1 ″ |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Prizma kalınlığı | 17-20 mm |
| Renk | Açık. |
| Malzeme | Cam |
| Hassasiyet ve doğruluk | Mikron altı toleranslarında yüzey düzlüğü, açısal doğruluk az sayıda arks saniyesine ulaşır |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Prisma, açı ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için bir referans standardı olarak çalışır. |
| Ürün Adı | Açısal ölçüm için yüksek hassasiyetli metal poligonal prizmalar |
| Yan açısı | 60 DERECE |
| Renk | Açık. |
| Ürün Kategorisi | Çokgen Prizma |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Malzeme | Cam |
| Ürün Adı | Açısal ölçüm için yüksek hassasiyetli metal poligonal prizmalar |
| Yapısal özellikler | Cilalı yüzlerle düzenli, çok taraflı yapı |
| Ürün Kategorisi | Çokgen Prizma |
|---|---|
| Yan açısı | 60 DERECE |
| Çalışma prensibi | Prisma, açı ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için bir referans standardı olarak çalışır. |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Renk | Açık. |
| Ürün Adı | Açısal ölçüm için yüksek hassasiyetli metal poligonal prizmalar |
|---|---|
| Renk | Açık. |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Çalışma prensibi | Prisma, açı ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için bir referans standardı olarak çalışır. |
| Çalışan yüzün datum düzlemine dikeyliği 0 derece | ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Çalışma açısı sapma derecesi 0 | ≤ ± 1 ″ |
| Datum düzlem derecesinin düzlüğü 0 | ≤1 μm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Cam |
| Veri düzleminin yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 um |
|---|---|
| Prizma kalınlığı | 17-20mm |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Çalışma yüzeyinin veri düzlemine dikeyliği | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Prizma kalınlığı | 17-20mm |
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Çalışma yüzünün yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025um |
| Renk | Açık. |
| Renk | Açık. |
|---|---|
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Kenar Sayısı | 23 |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Uygulama | Optik deneyler |