| Elektriksel Özellikler | |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik Dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤10mΩ |
| Mekanik Özellikler | |
| Anma Hızı | 0-3000 rpm |
| Çalışma Ömrü | ≥100s (depolama ömrü: ≥12 yıl) |
| Çalışma Sıcaklığı | -45℃ ~ 60℃ |
| Temas Malzemesi | Altın-altın |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum Başlangıç Torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (tel hariç) |
| IP Sınıfı | IP51 |