| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Designed Loop | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage | 0-240VDC |
| Rated Current | 1 A |
| Dielectric Strength | 500VAC/50Hz/60s |
| Contact Material | Gold-Gold |
|---|---|
| Operating Speed | 0-30 Rpm |
| Voltage Rating | 240VAC/DC |
| Dielectric Strength | 500VAC@50Hz |
| Certifications | CE, RoHS |