| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |
|---|---|
| Werksnelheid | 0-30 rpm |
| Standaardspanning | 240 VAC/DC |
| Dielectrische sterkte | 500VAC@50Hz |
| Certificeringen | CE, RoHS |