| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Βρόχοι εργασίας | Τα κανάλια 12-20-28 είναι προαιρετικά |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Βρόχοι εργασίας | Τα κανάλια 12-20-28 είναι προαιρετικά |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Βρόχοι εργασίας | Τα κανάλια 12-20-28 είναι προαιρετικά |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργία υψηλής ταχύτητας | Λειτουργεί στις 18000 σ.α.λ. χωρίς σύστημα ψύξης |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Ενσωματωμένη διαδικασία χύτευσης | Ομόκεντρη μεταξύ αυλάκι δακτυλίου και ρουλεμάν ≤0,01mm |
| Συνεχής δυνατότητα λειτουργίας | Λειτουργεί συνεχώς για 90 ώρες στις 18000 σ.α.λ. |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργία υψηλής ταχύτητας | Λειτουργεί στις 18000 σ.α.λ. χωρίς σύστημα ψύξης |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Ενσωματωμένη διαδικασία χύτευσης | Ομόκεντρη μεταξύ αυλάκι δακτυλίου και ρουλεμάν ≤0,01mm |
| Συνεχής δυνατότητα λειτουργίας | Λειτουργεί συνεχώς για 90 ώρες στις 18000 σ.α.λ. |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Βρόχοι εργασίας | Τα κανάλια 12-20-28 είναι προαιρετικά |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |