| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Werklussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Werklussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Werklussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Hoge snelheid | Werkt op 18000 tpm zonder koelsysteem |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Geïntegreerd gietproces | Concentriciteit tussen ringgroef en lager ≤0,01 mm |
| Continu -werkmogelijkheden | Werkt continu gedurende 90 uur bij 18000 tpm |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Hoge snelheid | Werkt op 18000 tpm zonder koelsysteem |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Geïntegreerd gietproces | Concentriciteit tussen ringgroef en lager ≤0,01 mm |
| Continu -werkmogelijkheden | Werkt continu gedurende 90 uur bij 18000 tpm |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Werklussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥110 MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |