| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 18 |
| Ωριαία ταχύτητα | 5000 σ.α.λ |
| Αντοχή | Κύκλοι 50 Μ |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγιστη ταχύτητα | 5000rpm |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αντοχή | Κύκλοι 10M |
| Διηλεκτρική Απόδοση | ≥300VAC/50Hz για 60s |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |