| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| حلقه | 60 |
|---|---|
| سرعت چرخش نامی | > 15000 دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| رطوبت | 20% ~ 80% |
| تماس بگیرید | طلای طلایی |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |