حلقه لغزشی SP056060-080-G15 ارائه می دهدانتقال چند کاناله پایداربا سرعت15000 دور در دقیقهبا60 مدار. تماس های طلایی-طلایی و محفظه آلومینیومی آن دوام استثنایی را برایهوا فضا، حمل و نقل ریلی، تونل های باد و سیستم های تست سرعت بالا صنعتیفراهم می کند.
| حلقه طراحی | 60 |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 500VDC/1A |
| استقامت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤50mΩ |
| سرعت نامی | >15000 دور در دقیقه |
| عمر کاری | 50 میلیون چرخش |
| دمای عملیاتی | -10℃ تا 35℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | آلیاژ آلومینیوم |
| رطوبت | 20% تا 80% |