SP056060-080-G15 szybki pierścień ślizgowy z60 obwodów, kontakty złoto-złoto i aluminiowe obudowy.15,000 obr./minz długą żywotnością, idealnie nadaje się dozastosowania lotnicze, przemysłowe B+R, tunel wiatrowy i kolejowe.
| Specyfikacje elektryczne | |
| Pętla projektowa | 60 |
| Odporność izolacyjna | 500MΩ/500V/DC |
| Nomienna napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Siła dielektryczna | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznego | ≤ 50 mΩ |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Prędkość nominalna | > 15000 obrotów na minutę |
| Życie zawodowe | 50 milionów kręgów |
| Temperatura pracy | -10°C ~35°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał ze skorupy | Stopy aluminium |
| wilgotność | 20%~80% |