| Pętla projektowa | 6 |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Prąd | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany rezystancji dynamicznej | ≤10mΩ |
| Prędkość znamionowa | 0-3000 obr./min |
| Żywotność | 100h przechowywania: ≥12 lat |
| Temperatura pracy | -45℃ ~ 60℃ |
| Materiał stykowy | Złoto-złoto |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna + stop aluminium |
| Maksymalny moment rozruchowy | 3m N.m |
| Waga | <30g (bez przewodu) |
| Stopień ochrony IP | IP51 |