| Tasarım döngüsü | 6 |
| İzolasyon direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Akım | 1A |
| Dielektrik dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤10mΩ |
| Anma hızı | 0-3000 rpm |
| Çalışma ömrü | ≥100 saat depolama ömrü: ≥12 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | -45℃ ~ 60℃ |
| Temas malzemesi | Altın-altın |
| Gövde malzemesi | Paslanmaz çelik + alüminyum alaşım |
| Maksimum başlangıç torku | 3m N.m |
| Ağırlık | <30g (kablo dahil değil) |
| IP sınıfı | IP51 |