| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | SPR-ing |
| Operating Speed | 5000rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Current Rating | 1A |
| Installation | Flange installation |
| Temperature | -40℃~+80℃ |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatie | 500MΩ@500VDC |
| Huidige lading | 500VDC/1A |
| Snelheid | >15000 tpm |
| Duurzaamheid | 50M cycli |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 A |
| Snelheid | 0-100rpm |
|---|---|
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Ontwerp lus | 26/28/50 (L=49,5) |
| Beoordeeld als V/I | 0-240VDC/1A Max |
| Contactmateriaal | Goud-Goud |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |