| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | SPR-ing |
| Huidige rating | 2A per kring |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goud aan Goud |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -20℃ aan +60℃ |
| Applicatie | Roterende transmissie van signalen en stroom |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |
|---|---|
| Werksnelheid | 0-30 rpm |
| Standaardspanning | 240 VAC/DC |
| Dielectrische sterkte | 500VAC@50Hz |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 500/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |
| Grootte | Klein |
| Huidige rating | 2A |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |