| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Μάρκα | SPR-ing |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2A ανά κύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός στο χρυσό |
| Επίπεδο Προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ σε +60℃ |
| Εφαρμογή | Περιστροφική μετάδοση σημάτων και ισχύος |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-30 στροφές ανά λεπτό |
| Κατηγορία τάσης | 240VAC/DC |
| Διηλεκτρική Αντοχή | το 500VAC@50Hz |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |