| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ έως 60℃ |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ σε +60℃ |
| Εφαρμογή | Περιστροφική μετάδοση ισχύος και σημάτων |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Κατηγορία τάσης | 240V |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity ≤0.01mm for structural stability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Rated Speed | 2000-18000 Rpm |
| Ingress Protection | IP65 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Μάρκα | SPR-ing |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |