| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| 절연 저항 | 500VDC @ 1000mΩ |
|---|---|
| 회전 속도 | 100000RPM |
| 전류 | 1 A/회로 |
| 작업 속도 | 0~20000rpm |
| 페처 | 고속도 |