| Integrated Pouring Process | Concentricity Between Ring Groove And Bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional Tolerance <0.01mm For High-precision Components |
| High-Speed Operation | Operates At 18000 Rpm Without Cooling System |
| Compact Design | Small Size And Compact Structure For Adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotating Speed | 100000RPM |
| Current | 1 A/circuit |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Feture | High Speed |