| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Isolierwiderstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Drehgeschwindigkeit | 100000 Umdrehungen pro Minute |
| Strom | 1 A/Schaltung |
| Arbeitsgeschwindigkeit | 0 bis 20 000 Rpm |
| Fett | Hochgeschwindigkeit |