| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Resistencia al aislamiento | 1000MΩ a 500VCC |
|---|---|
| Velocidad de rotación | El valor de las emisiones de CO2 |
| En la actualidad | 1 A/circuito |
| velocidad de trabajo | Se aplicarán las siguientes medidas: |
| Futuros | Alta velocidad |