| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Сопротивление изоляции | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Скорость вращения | 100000 оборотов в минуту |
| Текущий | 1 А/схема |
| скорость работы | 0~20000 оборотов в минуту |
| Фьючер | Высокая скорость |