| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Résistance d'isolement | Pour les appareils de commande électronique, la valeur de l'électricité utilisée doit être égale ou |
|---|---|
| Vitesse de rotation | Pour les véhicules à moteur: |
| Actuel | 1 A/circuit |
| vitesse de travail | Pour les véhicules à moteur à combustion |
| Futur | Haute vitesse |