| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| 回転速度 | 100000RPM |
| 流動 | 1A/回路 |
| 作業速度 | 0~20000rpm |
| 肥料 | 高速 |