| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |