| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| Operating Speed | 5000rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Current Rating | 1A |
| Installation | Flange installation |
| Temperature | -40℃~+80℃ |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| عایق | 500MΩ@500VDC |
| بار فعلی | 500VDC/1A |
| سرعت | > 15000 دور در دقیقه |
| ماندگاری | چرخه های 50M |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |