| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان | 80VDC/1A |
| استحکام الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| مشخصات حلقه | 26،28،50 (L=49.5) |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
| عمر سرویس | 107 دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| مواد تماس | طلای طلایی |
| درجه حفاظت | IP54 |
|---|---|
| مصالح ساختمانی | از فولاد ضد زنگ 304 |
| رتبه بندی فعلی | 2 آمپر در هر مدار |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |